Přeskočit na hlavní obsah

Co můžete čekat od bavlnyBavlněná látka je jednou z nejrozšířenějších a nejpoužívanějších látek mezi zákazníky. Když se řekne bavlněná látka, každý si představí trochu něco jiného a stejně tak je to s výběrem v obchodech. Bavlněných látek je totiž celá řada. Důležitým aspektem pro výběr té správné bavlněné látky ke zhotovení polstrů je především hustota vláken takzvaná gramáž materiálu. V naší nabídce naleznete pouze materiály, které mají jen ty nejideálnější vlastnosti jako je vysoká pevnost, stálobarevnost a musí být příjemná na omak. Bavlněné materiály se vzorem, které na polstry používáme jsou na omak hladké a potisk je kvalitní a proniká do tkaniny. 

Nejčastější chyba zákazníků bývá ta, že nakoupí bavlněné polstry za tu nejnižší cenu. Bohužel pak po prvním vyprání polstr ztrácí svou barevnost a pevnost. Polstry pak bohužel vydrží být ozdobou zahradního posezení pouze jednu sezónu. Další rok pak zákazníci nakupují nové nebo využívají seprané, které už parádu opravdu nedělají.

Proto již při pořizování polstru samotného doporučujeme dívat se především na kvalitu a raději si připlatit za kvalitu. Možná pak oceníte vy i vaše peněženka především to, že každý rok nebo přes rok nebudete pořizovat polstry nové. Nákupem dražších polstrů můžete ušetřit. 

Jednou z výhod koupi polstrů od nás je ušití na míru a hlavně na přání zákazníka. Dokážeme splnit přání i tomu nejnáročnějšímu zákazníkovi. 

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Zahradní nábytek polstry na něj "Jak vybíráme?"

I když si na příjemné letní teploty ještě chvíli počkáme, většina lidí se již pomalu připravuje na slunečnou sezónu a plánuje, co bude muset venku opravit, případně pořídit nové. A pokud se chystáte pořídit nový zahradní nábytek, může se Vám hodit pár užitečných rad.

Nejdříve si pořádně rozmyslete, jestli je opravdu Váš nábytek v tak špatném stavu, že je třeba jej vyhodit, nebo by stačila důkladnější údržba – přebrousit, natřít, pořídit nové polstry. Je to levnější varianta, a pokud máte starší kvalitní zpracování, je určitě škoda se ho zbavovat. Nový kabát často udělá se starým nábytkem divy. Na internetu najdete jistě spoustu užitečných rad, tipů i triků.
Pokud se rozhodnete přeci jen pořídit zbrusu nový nábytek, nejdříve si rozmyslete, kolik do něj chcete investovat. V supermarketech a obchodních domech bude jistě spousta lákavých cen a slev, především plastový nábytek bývá z tohoto pohlednu velmi přitažlivý. Myslíte, že ale opravdu ušetříte? Bohužel dnešní doba p…